Fathers

Slow journalism

Autorski projekt magazynu Fathers powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni dedykowanej ojcom, w której nowa rola ma być źródłem siły z garścią inspiracji. Projekt objął powstanie strony internetowej z ciekawymi treściami, kwartalnika (w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i chińskiej), który stanowi połączenie książki i magazynu oraz limitowanej edycji produktów sygnowanych marką Fathers.

Kwartalnik, stworzony zgodnie z ideą slow journalismu, wydawany jest w trzech wersjach językowych – polskiej, angielskiej i chińskiej. Pokazuje świadomą stronę ojcostwa, a do tego podróże, różne wizje stylu życia i kultury.

Silną stroną magazynu „Fathers” jest nacisk na szatę graficzną. Sesje zdjęciowe są specjalne przygotowywane, a ilustracje dopełniają nieszablonowe teksty – reportaże, wywiady, eseje i felietony.

Platforma Fathers.pl to przedłużenie wizji różnych obliczy ojcostwa. Tematy podzielone są na kategorie: ludzie, miejsca, podróże, kultura, rzeczy, kuchnia i wydarzenia. Strona Fathers.pl łączy media oraz e-commerce, z dostępem do sprzedaży magazynów w różnych wersjach językowych i publikowaniem informacji o zbliżających się wydarzeniach.

FollowFb.Ins.Lin.
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!