The Nest

Butikowa przestrzeń

The Nest to klubowy cowork w samym sercu Warszawy dla przedsiębiorców, solopreneurs, firm i branży kreatywnej. Stworzyliśmy koncept biznesu, zaprojektowaliśmy doświadczenie marki i wszystkie punkty styku z klientem, rozplanowaliśmy funcje budynku, zbudowaliśmy interdyscyplinarny zespół odpowiedzialny za projekty wnętrz, platformę digital, identyfikację i story marki wraz ze wszystkimi elementami jej komunikacji. Poprowadziliśmy też kampanię wprowadzającą markę na rynek. Wprowadziliśmy the Nest do Global Collective, niezależnej sieci najciekawszych coworków na świecie.

Na ośmiu kondygnacjach powstał szereg funkcji i udogodnień, m.in. prywatne biura i otwarte przestrzenie do pracy, sale spotkań, przestrzeń eventowa, piętro showroomowe, kawiarnia czy piętro dla rodziców z dziećmi. 

Przygotowaliśmy dedykowaną aplikację dla członków the Nest, która umożliwia dostęp do całej społeczności twórców i przedsiębiorców. Stworzyliśmy również własną platformę mediową z autorskimi treściami z dziedziny designu, technologii i biznesu, które mają inspirować ludzi przedsiębiorczych i branżę kreatywną.

O the Nest pisały media branżowe, wnętrzarskie i lifestylowe w Polsce i na świecie. Wallpaper Magazine docenił nas jako jeden z najlepiej zaprojektowanych coworków na świecie, a Dezeen umieścił butikową przestrzeń the Nest w top 10 trendów w architekturze i designie wnętrz w 2018 roku. 

 

FollowFb.Ins.Lin.
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!